Okulumuz geçmişten günümüze sayısız başarılara imza atmıştır. Bireysel ve takım sporlarında, 1971 yılından günümüze kadar elde edilen, tüm başarıları kronolojik sıraya göre sıraladık. Bu zaferlerde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Yılı | BAŞARI ve DERECE |
2019-2020 2019-2020 2019-2020 2018-2019 |
SAKARYA ERKEKLER VOLEYBOL İL İKİNCİLİĞİ SAKARYA ERKEKLER HENTBOL İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ MUİ THAİ KIZLAR AVRUPA BİRİNCİLİĞİ OKULLAR ARASI KARATE TURNUVASI TÜRKİYE 1.VE 2.Sİ 1.VOLEYBOL ERKEKLER SAKARYA ŞAMPİYONLUĞU VE VOLEYBOL ERKEKLER |
2016-2017 |
1.VOLEYBOL ERKEKLER SAKARYA ŞAMPİYONLUĞU VE VOLEYBOL ERKEKLER BÖLGE GRUP İKİNCİLİĞİ 2.BADMİNTON ERKEKLER SAKARYA ŞAMPİYONLUĞU,BADMİNTON ERKEKLERBÖLGE GRUP ÜÇÜNCÜLÜĞÜ VE BADMİNTON KIZLAR SAKARYA İKİNCİLİĞİ 3.KARATE İKİ BİRİNCİLİK,ÜÇ İKİNCİLİK,İKİ ÜÇÜNCÜLÜK 4.OKULLAR ARASI FUTSAL ŞAMPİYONASI İLÇE BİRİNCİLİĞİ |
2012-2013 | Sakarya Atletizm Ferdi Disk, Cirit ve Kros Dalında İl Birincisi |
2012-2013 | Sakarya Karete Takımı İl Birincisi |
2012-2013 | Sakarya Güreş Takımı İl İkincisi |
2012-2013 | Sakarya Okul Sporları Voleybol Müsabakaları Genç Kızlar İl Birinciliği |
2011-2012 | Sakarya Okul Sporları Voleybol Müsabakaları Genç Kızlar İl Birinciliği |
2010-2012 | 19 Mayısı Atatürk´ü Anma Ve Gençlik Spor Bayramı Futbol Turnuvası Birincisi |
2010-2011 | Liseler Arası Gençllik Şöleni Üçüncüsü |
2010-2011 | Sakarya Okul Sporları Hentbol Genç Kızlar İl Üçüncüsü |
2010-2011 | Sakarya Okul Sporları Hentbol Genç Erkekler İl Dördüncülüğü |
2010-2011 | Sakarya Okul Sporları Voleybol Müsabakaları Genç Kızlar İl Birinciliği |
2009-2010 | Öğretim Yılı Gençler Kategorisi Hentbol Grup İkincisi(Kız Takımı) |
2009-2010 | Öğretim Yılı 17-18 Yaş Grekoromen Güreş Takımı İl Birincisi |
2009-2010 | Öğretim Yılı Gençler Kategorisi Hentbol Yarı Final Dördüncüsü(Kız Takımı) |
2009-2010 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Hentbol Takım İl Birincisi |
2009-2010 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Kros Takım İl Üçüncüsü |
2009-2010 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Futsal Takım İl Üçüncüsü |
2009-2010 | Öğretim Yılı Gençler Kategorisi Voleybol Grup İkincisi(Kız Takımı) |
2009-2010 | Öğretim Yılı Gençler Katagorisi Voleybol Yarı Final Üçüncüsü |
2009-2010 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Voleybol Takım İl Birincisi |
2009-2010 | Öğretim Yılı 17-18 Yaş Grekoromen Güreş Grup Dördüncüsü |
2009-2010 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Futsal Takım İl Birincisi |
2008-2009 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Badminton Takımı İl Dördüncüsü |
2008-2009 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Hentbol Takım İl Üçüncüsü |
2008-2009 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Badminton İl Dördüncüsü |
2008-2009 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Voleybol Takım İl Birincisi |
2007-2008 | Genç Erkekler Futbol Takımı İl İkincisi |
2007-2008 | Okullar Arası Santranç Turnuvası Hendek Üçüncülüğü |
2007-2008 | Öğretim Yılı Gençler Badminton İl Üçüncüsü |
2007-2008 | Öğretim Yılı Badminton Genç Erkekler Takım İl İkincisi |
2007-2008 | Sakarya İli Liseler Arası Futbol Turnuvası İl İkinciliği |
2006-2007 | Okullar Arası Genç Kızlar Hentbol İl Birincisi |
2006-2007 | Öğretim Yılı Gençler Badminton İl Birincisi |
2006-2007 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Kros Takım İl Birincisi |
2005-2006 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Hentbol İl Birincisi |
2005-2006 | Öğretim Genç Kızlar Badminton İl Birincisi |
2005-2006 | Öğretim Yılı Vağlilik Kupası Gençler Geleneksel Halk Oyunları İl İkincisi |
2003-2004 | Gençler Kategorisi Hentbol İkincisi (Kız Takım) |
2003-2004 | Gençler Kategorisi Hentbol Grup Üçüncüsü (Erkek Takım) |
2003-2004 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Hentbol İl Birincisi |
2003-2004 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Hentbol İl Birincisi |
2003-2004 | Öğretim Yılı Gençler Geleneksel Halk Oyunları İl İkincisi |
2002-2003 | Gençler Kategorisi Henbol Grup Üçüncülüğü (Kız Takım) |
2002-2003 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Hentbol İl Birincisi |
2002-2003 | Sakarya Büyük Erkekler Hentbol Ligi Birincisi 31 Mart 2003 |
2001-2002 | Liseler Arası Hentbol İl Birinciliği |
2001-2002 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Hentbol İl Birincisi |
2001-2002 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Kros İl Üçüncüsü |
2001-2002 | Öğretim Yılı Genç Kızlar Hentbol İl İkincisi |
2001-2002 | Öğretim Yılı Liseler Arası Kros İl Üçüncüsü |
2001-2002 | Öğretim Yılı 15-16 Yaş Katagorisi Grekoromen Güreş Takım Birincisi |
1998-1999 | Öğretim Yılı Genç Erkekler Hentbol İl Üçüncüsü |
1998-1999 | Yılı Yıldız Kızlar Hentbol İl İkincisi |
1998-1999 | Yılı Genç Kızlar Hentbol İl İkincisi |
1998-1999 | Okullar Arası Voleybol Turnuvası Üçüncüsü |
1998-1999 | Liseler Sınıf Arası Futbol Turnuvası Birincisi 9/C |
1998-1999 | Lise Sınıflar Arası Kızlar Basketbol Turnuva Birincisi |
1997-1998 | Öğretim Yılı 8/B Sınıfı |
1997-1998 | 50.Yıl Atatürk´ü Saygı Koşusu Lise-Orta Erkekler Takım Birincisi |
1997-1998 | Halk Oyunları Büyükler Hendek İlçe İkinciliği |
1996-1997 | Öğretim Yılı Liseli Gençler Kros Kız Takımı İkincisi |
1995-1996 | Öğretim Yılı Orta Okullar Halk Oyunları Üçüncülüğü |
1995-1996 | Çanakkale Liseler Arası Türk Halk Müziği Grup Yarışması İkincisi |
1992-1993 | Lise Ve Dengi Okullu Gençler Futbol Takımı Birincisi |
1992-1993 | Hendek Kaymakamlık Kupası Orta Dereceli Okullar Erkek Takımı |
1992-1993 | Hendek Lisesi Sınıflar Arası Bilgi Yarışması Birinciliği |
1991-1992 | Eskişehir Liseler Arası Türk Halk Müziği Grup İkincisi |
1990-1991 | Orta Okullar Bilgi Yarışması |
1990-1991 | Liseler Arası Bilgi Yarışması |
1990-1991 | Türk Halk Müziği İl Birincisi Hendek Lisesi |
1990-1991 | Sezonu Liseler Arası Halk Oyunları İl İkincisi |
1990-1991 | Liseler Arası Türk Halk Müziği Final Yarışmasına Katılma Ödülü BURSA |
1990-1991 | Türk Halk Müziği Grup Birincisi 2 Mart 1991 |
1989-1990 | Öğretim Yılı Türk Halk Müziği İl Birincisi |
1989-1990 | Hendek Lisesi Hentbol Erkek Takımı Üçüncüsü |
1989-1990 | Güreş Serbest Takımı İkincisi |
1989-1990 | Güreş Grekoromen Takımı Birincisi |
1988-1989 | Liseler Arası Hentbol Hendek Lisesi Kızlar Üçüncüsü |
1988-1989 | Sezonu Liseler Grekoromen Güreş Hendek Lisesi Erkekler Birincisi |
1987-1989 | Halk Oyunları İl Üçüncülüğü |
1987-1988 | Liseler Arası Erkek Hentbol Üçüncüsü |
1987-1988 | Liseler Arası Kızlar Hentbol İkinciliği |
1987-1988 | İ.S.F Erkek Kros Şampiyonu Birinci Erkek Lisesi |
1987-1988 | Orta Okullar Arası Serbest Şampıyon Birinci Hendek Lisesi |
1987-1988 | Liseler Arası Güreş Grekoromen Şampıyon Üçüncüsü Hendek Lisesi |
1987-1988 | Orta Okullar Arası Grekoromen Şampiyon İkincisi, Hendek Birincisi |
1986-1987 | Güreş Orta Okullar Grekoromen Birinci |
1986-1987 | Sakarya İli Liseler Arası Badminton İl İkinciliği |
1986-1987 | Güreş Liseler Serbest Üçüncüsü |
1986-1987 | Cumhuriyet Kupası 5000 Metre Erkekler Takım Birincisi |
1985-1986 | Yıldız Erkekler Grekoromen Güreş İkincisi |
1984-1985 | Gençler Futbol Üçüncülüğü |
1984-1985 | Gençler Grekoromen Güreş İkinciliği |
1984-1985 | Öğretim Yılı Gençler Grekoromen Güreş İkincisi |
1983-1984 | Eğitim Sınıflar Arası Basket Şampiyonası Erkek Takım Birinci |
1979-1980 | Liseler Türk Halk Müziği Kütahya Grup İkincisi 3 Mart 1980 |
1978-1979 | Gençler Futbol Üçüncülüğü |
1978-1979 | Gençler Futbol Üçüncülüğü |
1978-1979 | Orta Okul Masa Tenisi Üçüncüsü |
1977-1978 | Kızlar Atletizim Takımı İl Birincisi |
1977-1978 | Öğretim Yılı İ.S.F Kızlar Kros |
1977-1978 | Öğretim Yılı İ.S.F Kızlar Kros |
1977-1978 | Lise Yıldız Erkek Basketbol |
1976-1977 | İzcilik Grubu Birinciliği |
1976-1977 | Genç Erkek Kros Birinci |
1976-1977 | Ders Yılı Lise Basketbol Birincisi |
1976-1977 | Dr. OK. Küçük Kız Kros İkinciliği |
1975-1976 | Lise Yıldız Erkek Puanlı Atletizm Üçüncüsü |
1974-1975 | Ders Yılı Okullar Arası Genç Erkek Atletizim Kır Koşusu İkincisi |
1974-1975 | Ders Yılı Okullar Arası Orta Okul Küçük Kızlar Atletizim Kır Koşusu Üçüncüsü |
1974-1975 | Ders Yılı Okullar Arası Orta Okul Küçük Kızlar Atletizim Kır Koşusu İkincisi |
1974-1975 | Liseler Erkekler Takım Grekoromen Güreş İl Biriciliği |
1974-1975 | Ders Yılı Okullar Arası Yıldız Erkek Puanlı Atletizim Üçüncüsü |
1974-1975 | Ders Yılı Okullar Arası Yıldız Erkek Atletizim Kır Koşusu Birincisi |
1973-1974 | Ders Yılı Adapazarı Okullar Arası Yıldız Erkek Atletizim İkincisi |
1973-1974 | Ders Yılı Adapazarı Okullar Arası Genç Erkek Atletizim Üçüncüsü |
1971-1972 |
Liseler Arası Serbest Güreş Müsabakaları 52 KG. İkincisi(12-13 Ocak 1972) |